Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Krew to życie oraz zwierciadło naszego organizmu. Bez nieprzerwanie krążącej krwi człowiek nie byłby zdolny do życia. W całym organizmie znajduje się ok. 25 mld krwinek, a w jednej kropli jest ich ok. 250 mln. Krew jest nośnikiem tlenu, substancji odżywczych, hormonów, produktów przemiany materii. To właśnie we krwi można zauważyć pierwsze symptomy zaburzenia równowagi w organizmie. Przyczyniają się do tego zanieczyszczone środowisko, stres, leki, przetworzona żywność, nieprawidłowa dieta, używki, brak ruchu itp.

Przeszczep włosów Poznań

Przeszczep włosów – czego się spodziewać?

Podobnie jak dobre zdrowie i młodość, także włosy potrafią przeminąć. Dla wielu osób przeszczep włosów może pomóc przywrócić coś, co wygląda jak pełna głowa.

Jeśli przerzedzenie górnej części ciała przeszkadza, procedura może być jednym ze sposobów, aby poczuć się pewniej w swoim wyglądzie. Ale najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czego możesz się spodziewać podczas i po operacji transplantacji włosów.

Gabinet Medycyny Estetycznej Rybnik

Medycyna estetyczna czyli moda na odmładzanie

Medycyna estetyczna stawia sobie za cel odmłodzenie oraz poprawę wyglądu i samopoczucia. Zabiegi są małoinwazyjne, a ich efekty widoczne są w postaci poprawy stanu i kondycji skóry oraz redukcji objawów starzenia.