Przeszczep włosów Poznań

Przeszczep włosów – czego się spodziewać?

Podobnie jak dobre zdrowie i młodość, także włosy potrafią przeminąć. Dla wielu osób przeszczep włosów może pomóc przywrócić coś, co wygląda jak pełna głowa.

Jeśli przerzedzenie górnej części ciała przeszkadza, procedura może być jednym ze sposobów, aby poczuć się pewniej w swoim wyglądzie. Ale najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czego możesz się spodziewać podczas i po operacji transplantacji włosów.

Kawa czy herbata? Co lepsze dla zdrowia?

Filiżanka Orientu sklep internetowy z kawą i herbatą

Filiżanka Orientu sklep internetowy z kawą i herbatą

Kawa

Gorący kubek kawy może nas rano obudzić. Kojąca filiżanka herbaty pomoże Ci zrelaksować się po stresującym dniu. A najnowsze badania na temat korzyści zdrowotnych każdego z nich mogą pomóc ci poczuć się trochę lepiej, niezależnie od tego, jaki napój pijesz.

Herbata

Po latach badań, które zdawały się przeskakiwać pomiędzy strasznymi ostrzeżeniami a radosnymi obietnicami dotyczącymi tego, co robią i czego nie robią nasze ulubione napoje z kofeiną, wiele z najnowszych badań dotyczących kawy i herbaty wypada na ogół pozytywnie.

Badania wskazały na pijących herbatę o niższych szansach na raka skóry , piersi i prostaty . Badacze nadal próbują dokładnie określić, jaki wpływ na nasz organizm ma kofeina. Herbata, szczególnie zielona herbata, jest bogata w związki takie jak antyoksydanty , które mogą ograniczać uszkodzenia komórek i wzmacniać układ odpornościowy ; i polifenole, które wykazały obniżenie ciśnienia krwi i cholesterolu . Może to również pomóc w zapobieganiu chorobie Alzheimera poprzez polifenol znany jako EGCG , który zapobiega powstawaniu płytek, które są związane z chorobą wywołującą ból głowy.

Sklep internetowy z kawą i herbatą

Sklep internetowy FiliżankaOrientu w swoich zasobach ma kawy i herbaty z całego świata. To co wyróżnia FiliżankęOrientu na tle konkurencji to jakość. Herbaty zakupione w sklepie można parzyć kilkukrotnie, ponieważ są bardzo wydajne.

 

nauka nurkowania rybnik

Kurs nurkowania czyli jak zostać nurkiem?

NURKOWANIE dla nie jednego sposób na życie pasja i hobby.

Pływanie z butlą pod wodą to przede wszystkim świetna zabawa w której mamy możliwość obserwować podwodny świat, zachowanie stworzeń wodnych różnorodność barw, kolorów podwodnego świata oraz bliskość z naturą podczas nurkowania daje nam niezapomnianych wrażeń.

Gabinet Medycyny Estetycznej Rybnik

Medycyna estetyczna czyli moda na odmładzanie

Medycyna estetyczna stawia sobie za cel odmłodzenie oraz poprawę wyglądu i samopoczucia. Zabiegi są małoinwazyjne, a ich efekty widoczne są w postaci poprawy stanu i kondycji skóry oraz redukcji objawów starzenia.