popsuty telefon w trakcie naprawiania

Usterka w urządzeniu iPhone? Da się naprawić!

Wyjść bez telefonu z domu, to niemal jak wyjść bez parasola w ulewny deszcz. iPhony, które cieszą się dużą popularnością na rynku smartfonów, są wodoodporne, więc deszcz dla nich to żadna przeszkoda. Kwestia zmienia się w innych, bardziej kryzysowych sytuacjach. Los bywa przekorny, nawet w przypadku iPhonów. Niestety, jak to z rzeczami codziennego użytku bywa, zdarza się, że telefon w prozaiczny sposób ulegnie awarii. Na szczęście to nie koniec świata.

Gdzie naprawić zepsutego iPhone’a?

Uszkodzone urządzenie często da się uratować. To korzystne rozwiązanie, ponieważ z jednej strony odzyskujemy sprzęt z całą jego zawartości, a z drugiej usługa naprawy jest sporo tańsza niż zakup nowego urządzenia. Naprawiając zepsutego iPhone’a najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z autoryzowanego serwisu Apple. Dlaczego? Taki serwis uzyskał autoryzacje od samego producenta. W konsekwencji oznacza to, że procedura naprawy, technika oraz wykorzystane części i elementy są narzucone przez Apple. Dzięki temu, naprawiony sprzęt odzyskuje dawne życie, a my gwarancje, że serwis wykonał swoją pracę solidnie.
Autoryzowane punkty naprawy urządzeń Apple dostępne są w każdym większym mieście. Można również urządzenie wysłać za pomocą kuriera do serwisu, jeśli z jakiś względów nie możemy udać się sami.

Jak przebiega proces naprawy zepsutego iPhone’a?

W momencie gdy zepsute urządzenie trafi do serwisu, jest ono poddane diagnozowaniu. Po określeniu dokładnej usterki, specjaliści zajmują się wymianą zepsutych części. Nie używają do tego zamienników, a wyłącznie oryginalne części. Cała procedura przebiega zgodnie z normami producenta. Każdy serwisant przechodzi szereg szkoleń, których autorem jest Apple. Po zakończonej naprawie, serwis kontaktuje się z klientem. Wymienione części podlegają gwarancji.
Najczęściej występującą usterką jest rozbity ekran. Wymiana szybki w Poznaniu, czy innym dużym mieście zwykle zajmuje nie dłużej, niż jeden dzień. Zamontowany ekran nie odbiega w żadnym stopniu jakością od oryginalnego. Wykorzystywane w serwisie części są tymi samymi, które montowane są pierwotnie. Dodatkowo po naprawie, telefon odzyskuje w 100% dawną sprawność. A co, jeśli iPhone bardzo szybko traci energię? Autoryzowany serwis pomoże i z tym problemem. Wymiana baterii w Poznaniu i innych lokalizacjach to bardzo szybki zabieg. Serwis montuje oryginalną baterię. W konsekwencji przestaje być konieczne zabieranie ze sobą ładowarki. Bez względu na rodzaj naprawy, nie wpływa ona niekorzystnie na sprzęt.

Zobacz także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *