Norton 360 wkracza w nową erę odnowień antywirusów

Norton 360 wkracza w nową erę odnowień antywirusów

Od wielu lat na setkach komputerów z chęcią instalowany jest antywirus Norton. To głownie zasługa jego wszechstronności, niezawodności i łatwości obsługi. Program bardzo skutecznie chroni komputery i urządzenia mobilne przed hakerami, wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci Internet. Jednak Norton nie spoczywa na laurach – najnowsza wersja Norton 360 całkowicie zmienia trendy w świecie odnowień licencji i kreuje zupełnie nową erę. Erę, dzięki której nie będziesz już musiał pamiętać o przedłużaniu subskrypcji na antywirusa.

windows10

Skróty klawiszowe w Windows

Skróty klawiszowe dzięki którym łatwiej, szybciej i wygodniej będzie nam się korzystało z komputera z oprogramowaniem Windows. Skróty zazwyczaj są kombinacją dwóch lub więcej klawiszy. Najczęściej używa się CTRL ALT SHIFT.

win10 tryb awaryjny

Windows 10 tryb awaryjny

Jak uruchomić w Windows 10 tryb awaryjny ?

Tryb awaryjny systemu Windows powinien być znany każdemu użytkownikowi, gdyż umożliwia uruchomienie systemu z minimalną ilością sterowników, gwarantujących stabilną pracę systemu. Ten tryb uruchomienia jest przydatny w sytuacjach, w których na przykład w skutek źle zainstalowanego sterownika urządzenia system odmawia uruchomienia. Dzięki wykorzystaniu trybu awaryjnego możemy odinstalować wadliwy sterownik i przywrócić właściwe funkcjonowanie komputera.

windows10

Windows 10 aktualizacja

Nadeszła wiekopomna chwila, Microsoft dzisiaj wypuścił na rynek najnowszego Windowsa. Co więcej jest to darmowa aktualizacja, która zasięgiem ma objąć kilka miliardów urządzeń. Windows 10 aktualizacja krok po kroku.