Nie taki straszny PIT – 36L

Nie taki straszny PIT – 36L

PIT-36L skierowany jest do przedsiębiorców oraz do profesjonalistów, którzy podjęli decyzję o specjalnym sposobie opodatkowywania. Dotyczy więc tylko podatników, którzy spełniali określone kryteria – prowadzili pozarolniczą działalność gospodarczą lub działy specjalne produkcji rolnej oraz byli opodatkowani na zasadach podatku linowego (zasady art. 30c ustawy podatek dochodowy od osób fizycznych).

brama_segmentowa

Rodzaj napędu bramy garażowej rolowanej

Gdy mamy mało miejsca na podwórku, by móc wyposażyć garaż w otwierane na zewnątrz drzwi skrzydłowe, decydujemy się na roletę rolowaną lub segmentową. Brama rolowana budową przypomina roletę zewnętrzną okna. Segmenty bramy nawijane są na drążek umieszczony w kasetce w górnej części rolety.

Bonus powitalny u bukmachera - na czym polega?

Bonus powitalny u bukmachera – na czym polega?

Zakłady bukmacherskie przyciągają wiele osób, chcących dodatkowych emocji lub szansy na zarobek. Ten drugi mogą ułatwić nam również bonusy bukmacherskie – szereg różnych atrakcji mających na celu zachęcić nas do skorzystania z oferty danego operatora, ale także umożliwiających zmniejszenie ryzyka zakładu czy powiększenia swojej wygranej. Jakie bonusy znajdziemy u polskich bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie – poznaj 3 zalety inwestowania online

Zakłady bukmacherskie opierają się głównie na przewidywaniu wyniku spotkania sportowego. Warto jednak pamiętać, że współcześnie możemy obstawiać także w dziedzinach z życia politycznego czy społecznego. Dowiedz się, czym są zakłady bukmacherskie i na co warto zwrócić uwagę, rozpoczynając przygodę z inwestowaniem gotówki.