pozycjonowanie stron

Co wpływa na pozycjonowanie strony?

Istnieje kilka oficjalnych wytycznych Google co do tego, jak powinny być skonstruowane wzorcowe witryny internetowe, by znaleźć się najwyżej w wynikach wyszukiwania. Jednak nie ma jednolitego przepisu na to, jak faktycznie znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Co wiemy, że na pewno wpływa na pozycjonowanie strony?

wiadomoto.pl blog tematyczny

Czym jest blog?

Często czytasz ciekawostki w sieci, to tutaj szukasz informacji gdzie wyjechać na wakacje, gdzie założyć lokatę, jak zadbać o skórę czy włosy, albo jak domowymi sposobami wyleczyć katar? Chcesz wiedzieć jaki samochód kupić, jak zarobić w sieci, jak sprawić by Twój związek na nowo się rozpalił? A gdybyś te wszystkie informacje znalazł w jednym miejscu?

Tworzenie stron internetowych Rybnik

Tworzenie stron internetowych Rybnik

Tworzenie stron internetowych Rybnik, Strony WWW . Tworzę piękne witryny używając bardzo dobrej platformy wordpress.

Facebook po śląsku

Facebook po śląsku

Dzięki akcji przeprowadzonej na FB „Facebook po śląsku” udało się przekonać administratorów tego największego społecznościowego portalu do wprowadzenia języka śląskiego.

Zakazane reklamy

Przedstawiam wam mały zbiór reklam różnego typu, które w pewnym stopniu są zbyt seksistowskie, obrażające,  nie smaczne czy po prostu podające nieprawdziwe informację. Dlatego znalazły się na liście zakazanych w Wielkiej Brytanii.