radca prawny śląsk - tatiana parma

Kim jest radca prawny?

Radca prawny to zasadniczo prawnik, który zapewnia doradztwo prawne dużej korporacji, organizacji lub osobom prywatnym. Radca prawny zazwyczaj specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. Mogą być zaangażowani w spory pracownicze lub umowy, kwestie odszkodowań, pozwy o molestowanie lub konflikty w miejscu pracy. Zapewniają również ogólne porady prawne dotyczące decyzji korporacyjnych dotyczących rozwoju firmy, fuzji lub innych praktyk.

wiadomoto.pl blog tematyczny

Czym jest blog?

Często czytasz ciekawostki w sieci, to tutaj szukasz informacji gdzie wyjechać na wakacje, gdzie założyć lokatę, jak zadbać o skórę czy włosy, albo jak domowymi sposobami wyleczyć katar? Chcesz wiedzieć jaki samochód kupić, jak zarobić w sieci, jak sprawić by Twój związek na nowo się rozpalił? A gdybyś te wszystkie informacje znalazł w jednym miejscu?

naprawa błędu podczas przesyłania grafiki

FIX Naprawa błędu podczas przesyłania grafiki (upload media)

Poniższa lista przedstawia najczęstsze problemy występujące przy przesyłaniu obrazów w WordPressie:

  • Nazwa pliku obrazu (Image file name)
  • Błąd HTTP podczas przesyłania obrazu (HTTP error When Uploading Image)
  • Nie można utworzyć katalogu i uszkodzone obrazy w bibliotece multimediów (Unable to create directory and broken images in the Media Library)
  • Plik przekracza upload_max_filesize (File exceeds the upload_max_filesize)

Macar Service - regeneracja DPF

Co to jest regeneracja DPF?

Każdy filtr, niezależnie od tego jaki, będzie musiał być regularnie czyszczony i opróżniany, aby można było nadal wyłapywać niechciane cząstki stałe. Ten proces czyszczenia i opróżniania filtra cząstek stałych jest nazywany regeneracja DPF.