freebet

Czym jest freebet?

Legalni bukmacherzy kuszą graczy wieloma atrakcyjnymi promocjami. Do szczególnie lubianych przez użytkowników ofert należy freebet. Sprawdź, na czym dokładnie polega i dlaczego cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

biznes w internecie

Jak przenieść biznes do internetu?

Świat stanął na głowie, gospodarki cofają się, a biznesy izolują się aby móc dalej funkcjonować. Wiosna tego roku spowodowała wypadanie włosów u nie jednego przedsiębiorcy, a teraz okazuje się że był to zaledwie przedsionek tego co nas czeka. Ile potrwa pandemia i ile czeka nas jeszcze lockdown’ów? Nawet naukowcy mylą się w swych zeznaniach dlatego lepiej przygotować się na najbardziej czarny scenariusz bo przecież jesień tego roku pokazała że jest on możliwy. Jednym z najbardziej sensownych kroków każdego przedsiębiorcy to przeniesienie biznesu do sieci internetowej. W dzisiejszym artykule postaram się przedstawić drogę, która może nie jednemu biznesowi z branży handlowej, pomoże w tych trudnych czasach.

Nie taki straszny PIT – 36L

Nie taki straszny PIT – 36L

PIT-36L skierowany jest do przedsiębiorców oraz do profesjonalistów, którzy podjęli decyzję o specjalnym sposobie opodatkowywania. Dotyczy więc tylko podatników, którzy spełniali określone kryteria – prowadzili pozarolniczą działalność gospodarczą lub działy specjalne produkcji rolnej oraz byli opodatkowani na zasadach podatku linowego (zasady art. 30c ustawy podatek dochodowy od osób fizycznych).