Norton 360 wkracza w nową erę odnowień antywirusów

Norton 360 wkracza w nową erę odnowień antywirusów

Od wielu lat na setkach komputerów z chęcią instalowany jest antywirus Norton. To głownie zasługa jego wszechstronności, niezawodności i łatwości obsługi. Program bardzo skutecznie chroni komputery i urządzenia mobilne przed hakerami, wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci Internet. Jednak Norton nie spoczywa na laurach – najnowsza wersja Norton 360 całkowicie zmienia trendy w świecie odnowień licencji i kreuje zupełnie nową erę. Erę, dzięki której nie będziesz już musiał pamiętać o przedłużaniu subskrypcji na antywirusa.

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Krew to życie oraz zwierciadło naszego organizmu. Bez nieprzerwanie krążącej krwi człowiek nie byłby zdolny do życia. W całym organizmie znajduje się ok. 25 mld krwinek, a w jednej kropli jest ich ok. 250 mln. Krew jest nośnikiem tlenu, substancji odżywczych, hormonów, produktów przemiany materii. To właśnie we krwi można zauważyć pierwsze symptomy zaburzenia równowagi w organizmie. Przyczyniają się do tego zanieczyszczone środowisko, stres, leki, przetworzona żywność, nieprawidłowa dieta, używki, brak ruchu itp.

Kim jest radca prawny?

Radca prawny to zasadniczo prawnik, który zapewnia doradztwo prawne dużej korporacji, organizacji lub osobom prywatnym. Radca prawny zazwyczaj specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. Mogą być zaangażowani w spory pracownicze lub umowy, kwestie odszkodowań, pozwy o molestowanie lub konflikty w miejscu pracy. Zapewniają również ogólne porady prawne dotyczące decyzji korporacyjnych dotyczących rozwoju firmy, fuzji lub innych praktyk.

wiadomoto.pl blog tematyczny

Czym jest blog?

Często czytasz ciekawostki w sieci, to tutaj szukasz informacji gdzie wyjechać na wakacje, gdzie założyć lokatę, jak zadbać o skórę czy włosy, albo jak domowymi sposobami wyleczyć katar? Chcesz wiedzieć jaki samochód kupić, jak zarobić w sieci, jak sprawić by Twój związek na nowo się rozpalił? A gdybyś te wszystkie informacje znalazł w jednym miejscu?

FIX Naprawa błędu podczas przesyłania grafiki (upload media)

Poniższa lista przedstawia najczęstsze problemy występujące przy przesyłaniu obrazów w WordPressie:

  • Nazwa pliku obrazu (Image file name)
  • Błąd HTTP podczas przesyłania obrazu (HTTP error When Uploading Image)
  • Nie można utworzyć katalogu i uszkodzone obrazy w bibliotece multimediów (Unable to create directory and broken images in the Media Library)
  • Plik przekracza upload_max_filesize (File exceeds the upload_max_filesize)