pit 2023

Jak rozliczyć PIT 2023 online?

Najszybszym i najprostszym sposobem na wypełnienie PIT jest zrobienie tego za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu zyskamy dostęp do darmowego programu, który sam podpowie nam, w które rubryki mamy wpisać poszczególne kwoty i w jaki sposób możemy rozliczyć nasze konkretne dochody? Poza tym, dzięki szeroko rozbudowanej bazie pomocy, upewnimy się czy dobrze wypełniamy nasze zeznanie podatkowe, a ponadto jak oddać 1,5% naszego podatku na wybraną przez nas organizację pozarządową.

popsuty telefon w trakcie naprawiania

Usterka w urządzeniu iPhone? Da się naprawić!

Wyjść bez telefonu z domu, to niemal jak wyjść bez parasola w ulewny deszcz. iPhony, które cieszą się dużą popularnością na rynku smartfonów, są wodoodporne, więc deszcz dla nich to żadna przeszkoda. Kwestia zmienia się w innych, bardziej kryzysowych sytuacjach. Los bywa przekorny, nawet w przypadku iPhonów. Niestety, jak to z rzeczami codziennego użytku bywa, zdarza się, że telefon w prozaiczny sposób ulegnie awarii. Na szczęście to nie koniec świata.

apple watch

Kompleksowe podejście do klienta w serwisie Apple

Serwis Apple wyróżnia się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie usług serwisowych świadczonych na najwyższym poziomie. Ponadto serwis Apple świadczy usługi, które są w pełni zgodne z wytycznymi producenta. Długoletnie doświadczenie umożliwiło zbudowanie stabilnego zespołu serwisowego, a także procedur, dzięki którym naprawy trwają bardzo krótko.

Szybki kredyt jako sposób na obniżenie miesięcznych zobowiązań kredytowych

Szybki kredyt jako sposób na obniżenie miesięcznych zobowiązań kredytowych

Coraz więcej Polaków jest zadłużonych, przyczyn tego stanu możemy upatrywać w pandemii, aktualnej sytuacji na Świecie i oczywiście inflacji. Ciągle rosnące stopy procentowe, powodują, że mamy coraz większe trudności ze spłatą kredytów hipotecznych. Czy w przypadku braku środków na spłatę miesięcznych zobowiązań kredytowych i problemów z ciągle niedopinającym się budżetem domowym, szybki kredyt to dobre rozwiązanie?

Serwis Apple – kompleksowa pomoc w razie usterek Twojego smartfona premium

Marka Apple dba o swoich klientów od samego początku, aż do samego końca. Co oznacza to w praktyce? Każdy smartfon tworzony jest z ogromną pasją, zaangażowaniem oraz przy użyciu najwyższej jakości podzespołów. Użytkownik w razie awarii swojego smartfona nie zostaje sam – do dyspozycji pozostaje profesjonalny, sprawdzony serwis. Jaka awaria przytrafia się najczęściej w iPhone 12 i 12 pro? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!