Bonus powitalny u bukmachera - na czym polega?

Bonus powitalny u bukmachera – na czym polega?

Zakłady bukmacherskie przyciągają wiele osób, chcących dodatkowych emocji lub szansy na zarobek. Ten drugi mogą ułatwić nam również bonusy bukmacherskie – szereg różnych atrakcji mających na celu zachęcić nas do skorzystania z oferty danego operatora, ale także umożliwiających zmniejszenie ryzyka zakładu czy powiększenia swojej wygranej. Jakie bonusy znajdziemy u polskich bukmacherów?

Gdzie szukać bonusów bukmacherskich?

Bonusy i dodatkowe atrakcje to domena praktycznie każdego legalnie działającego operatora. Dzieje się tak, ponieważ bukmacherzy rywalizują pomiędzy sobą zarówno o nowych, jak i już obecnych użytkowników. Dzięki temu mamy do dyspozycji bogatą ofertę zakładów z całą masą ciekawych dodatków, opłacalnych kursów na kupony i innych rzeczy, byle tylko wybrać tę, a nie inną platformę. Jeżeli zależy nam na zwiększaniu wygranych poprzez bonusy, warto co jakiś czas przeglądać, co nowego pojawiło się u bukmacherów, u których jeszcze nie mamy konta.

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?

Do wyboru mamy naprawdę wiele ciekawych kombinacji, przy czym jeden operator zwykle korzysta z więcej niż jednej. Do rodzajów bonusów zaliczamy między innymi:

  • bonus powitalny za samo założenie konta: zazwyczaj niewielki, ale zawsze coś;
  • bonus za pierwszy transfer środków: może być procentem od wpłacanej kwoty lub stałą sumą;
  • darmowy kupon: gdy nam się nie powiedzie, koszt kuponu wraca na nasze konto;
  • multiplikowanie wygranej: opcja dla wprawnych graczy, pozwalająca na użycie swoistej dźwigni zwielokrotniającej naszą wygraną.

Poza tymi podstawowymi rodzajami bonusów czasem pojawiają się także inne, jak STS kod promocyjny czy STS bonus powitalny. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzać, jakie nowości przewidzieli dla nas operatorzy.

O czym pamiętać przed wybraniem bukmachera?

Zanim założymy konto na platformie bukmacherskiej i prześlemy na nie pierwszy depozyt, dobrze jest upewnić się, że wybrany przez nas operator działa w Polsce legalnie. Dzięki temu mamy pewność, że nasze pieniądze i wygrane są bezpieczne i w każdej chwili możemy je wypłacić, a także że bukmacher odprowadza za nas podatki od wygranych, dzięki czemu nie będziemy musieli obawiać się wizyty przedstawiciela Urzędu Skarbowego.

Aby bukmacher mógł działać legalnie, musi posiadać domenę .pl oraz odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów, a informację o nim – wraz z numerem – umieścić w łatwym do znalezienia miejscu na stronie.

Zobacz także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *