freebet

Czym jest freebet?

Legalni bukmacherzy kuszą graczy wieloma atrakcyjnymi promocjami. Do szczególnie lubianych przez użytkowników ofert należy freebet. Sprawdź, na czym dokładnie polega i dlaczego cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Co to jest freebet?

Freebet to słowo pochodzące z języka angielskiego, które oznacza dosłownie „darmowy zakład”. Jest rodzajem popularnej promocji proponowanej przez bukmacherów. Polega na przyznaniu przez operatora w prezencie określonych środków pieniężnych do wykorzystania na grę albo punktów klubowych, które można wymienić na zakłady. Freebety wynoszą zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. To bardzo lubiana przez typerów oferta, charakteryzuje się bowiem brakiem ryzyka. Gracz nie musi inwestować własnych pieniędzy. W przypadku ewentualnej przegranej, użytkownik tak naprawdę nic nie traci, ponieważ obstawiał zakład pieniędzmi od buka, a nie własnymi. Wszystkie wygrane środki są natomiast jego zyskiem.

Jak otrzymać freebet?

Bukmacherzy oferują rozmaite freebety dla graczy, które zazwyczaj są objęte obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą. To oznacza, że aby skorzystać z wypłaty bonusu, należy najczęściej zawrzeć zakłady za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków oraz depozytu. Nie wszyscy operatorzy wymagają jednak obrotu freebetem. Wszystko zależy od indywidualnie przyjętych przez buków regulaminów dotyczących promocji.

Aby skorzystać z freebetu, należy zarejestrować konto u wybranego bukmachera, a następnie w konketnym polu wpisać specjalny kod promocyjny. W serwisie ZawodTyper.pl znajdziesz aktualne kody na freebety do wszystkich legalnych bukmacherów oferujących ten rodzaj promocji.

Freebet u bukmacherów

Wiedząc już, czym jest freebet, z pewnością zastanawiasz się, u jakiego bukmachera możesz z niego skorzystać. Najczęściej promocja ta stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich operatorów, jednakże niektórzy bukmacherzy proponują ją użytkownikom w trakcie gry. Aktualnie freebety oferują m.in. Fortuna, STS, Totolotek, LV Bet i Superbet.

Szczególnie ciekawie przedstawia się freebet u bukmachera Fortuna. Wynosi on 20 zł w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Można go wykorzystać na dowolne zakłady. Co istotne, freebet ten nie podlega żadnym warunkom obrotu, nie wymaga również minimalnych kursów.

Freebet proponuje graczom także Totolotek. Po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego użytkownik może wykorzystać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Celem wypłaty środków należy wykonać dwukrotny obrót po minimalnym całkowitym kursie 2.00 w ciągu 14 dni. Łączna suma zawartych zakładów musi więc wynieść przynajmniej 40 zł.

STS oferuje wszystkim nowym użytkownikom freebet o wartości 29 zł. Aby skorzystać z oferty, należy przed wypłatą dokonać trzykrotnego obrotu po całkowitym kursie minimalnym każdego kuponu 1.91. Łączna stawka zakładów musi wynieść 87 zł.

Superbet nagradza natomiast nowo zarejestrowanych graczy freebetem w kwocie 34 zł, ale z obowiązkiem wcześniejszego zasilenia konta w wysokości przynajmniej 50 zł. Aby wypłacić bonus, należy dokonać jednego obrotu za 34 zł z kursem nie mniejszym niż 1.6.

Więcej szczegółowych informacji na temat dostępności freebetów u legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie internetowej ZawodTyper.pl.

Zobacz także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *