nauka nurkowania rybnik

Kurs nurkowania czyli jak zostać nurkiem?

NURKOWANIE dla nie jednego sposób na życie pasja i hobby.

Pływanie z butlą pod wodą to przede wszystkim świetna zabawa w której mamy możliwość obserwować podwodny świat, zachowanie stworzeń wodnych różnorodność barw, kolorów podwodnego świata oraz bliskość z naturą podczas nurkowania daje nam niezapomnianych wrażeń.

Sport ten z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków, coraz więcej osób przechodzi podstawowy kurs nurkowania, a firmy zajmujące się produkcją sprzętu robią w tych czasach naprawdę bezpieczny i niezawodny sprzęt. Spadające ceny sprzętu oraz jego dostępność mocno przyczyniają się do popularyzacji tej formy aktywności.

SZKOŁA NURKOWANIA RYBNIK I OKOLICE

centrum nurkowe rybnik

centrum nurkowe rybnik

Kursy nurkowania mają na celu dostarczenie nam odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności posługiwania się sprzętem, nie wyobrażam sobie osoby która chciała by zacząć nurkować bez żadnego szkolenia. Poprostu to się nie uda! Najbardziej popularnym szkoleniem jest szkolenie podstawowe tak zwany Płetwonurek stopnia podstawowego lecz częściej używana nazwa tego kursu to OWD open water diver oraz SD scuba diver.

Centrum nurkowe

Są to stopnie tak naprawdę dla każdego które możemy zacząć już od 14 lat, coraz częściej osoby starsze również decydują się na udział w takich kursach, wystarczy być zdrowym. Takie szkolenie daje nam możliwość zanurkowania prawie w każdym zakątku świata do około 20m głębokości.

Często mamy do czynienia z ukierunkowaniem oraz wyspecjalizowaniem się nurka do konkretnych środowisk oraz warunków wodnych, mowa tutaj o tak zwanych kursach TECHNICZNYCH nurek głębinowy, jaskiniowy, wrakowy. Jeśli kiedyś uda się tobie dojść do takiego poziomu to śmiało możesz powiedzieć zdobyłem czarny pas w nurkowaniu, a ta szkoła nurkowania na pewno Tobie w tym pomoże.

Kurs nurkowania RYBNIK

  1. Nurkowanie bez uprawnień z instruktorem
  2. Kurs nurkowania Open Water Diver IDF 20m
  3. Kurs nurkowania Night Diver IDF
  4. Specjalizacja Dry Suit Diver IDF
  5. Specjalizacja Twinset Diver IDF
  6. Kurs nurkowania Rescue Diver IDF 30m
  7. Kurs nurkowania Deep Diver IDF 40m
  8. Specjalizacja Nitrox Diver IDF
  9. Kurs nurkowania Navigation Diver IDF
  10. Warsztaty nurkowania TMX

 

INSTRUKTOR NURKOWANIA

Denis Klapec od najmłodszych lat zajmuje się nurkowaniem zbierał doświadczenie pracując w polskiej szkole oraz w bazie nurkowej w Wietnamie, na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizował się w nurkowaniu głębinowym w tej formie nurkowania czuje się najlepiej.

Jest pasjonatem a prowadzenie zajęć nurkowych daje mu dużo frajdy a środki zebrane z szkoleń pozwalają mu na realizację nurkowań głębokich. Zachęcam do skorzystania z usług Szkoła Nurkowania Denis Klapec

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *