Kawa czy herbata? Co lepsze dla zdrowia?

Filiżanka Orientu sklep internetowy z kawą i herbatą

Filiżanka Orientu sklep internetowy z kawą i herbatą

Kawa

Gorący kubek kawy może nas rano obudzić. Kojąca filiżanka herbaty pomoże Ci zrelaksować się po stresującym dniu. A najnowsze badania na temat korzyści zdrowotnych każdego z nich mogą pomóc ci poczuć się trochę lepiej, niezależnie od tego, jaki napój pijesz.

Herbata

Po latach badań, które zdawały się przeskakiwać pomiędzy strasznymi ostrzeżeniami a radosnymi obietnicami dotyczącymi tego, co robią i czego nie robią nasze ulubione napoje z kofeiną, wiele z najnowszych badań dotyczących kawy i herbaty wypada na ogół pozytywnie.

Badania wskazały na pijących herbatę o niższych szansach na raka skóry , piersi i prostaty . Badacze nadal próbują dokładnie określić, jaki wpływ na nasz organizm ma kofeina. Herbata, szczególnie zielona herbata, jest bogata w związki takie jak antyoksydanty , które mogą ograniczać uszkodzenia komórek i wzmacniać układ odpornościowy ; i polifenole, które wykazały obniżenie ciśnienia krwi i cholesterolu . Może to również pomóc w zapobieganiu chorobie Alzheimera poprzez polifenol znany jako EGCG , który zapobiega powstawaniu płytek, które są związane z chorobą wywołującą ból głowy.

Sklep internetowy z kawą i herbatą

Sklep internetowy FiliżankaOrientu w swoich zasobach ma kawy i herbaty z całego świata. To co wyróżnia FiliżankęOrientu na tle konkurencji to jakość. Herbaty zakupione w sklepie można parzyć kilkukrotnie, ponieważ są bardzo wydajne.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *