Bukmacher online – na co zwrócić uwagę, wybierając firmę bukmacherską

Bukmacher online – na co zwrócić uwagę, wybierając firmę bukmacherską?

Systematycznie zwiększająca się konkurencja na rynku bukmacherskim powoduje, że osobom rozpoczynającym dopiero swą przygodę z obstawianiem zakładów może nie być łatwo wybrać jednego bukmachera. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając firmę bukmacherską? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Legalny bukmacher

Najistotniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest kwestia legalności bukmachera. Ważne jest, aby bukmacher online posiadał odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności, wydane przez Ministerstwo Finansów. Aktualną listę legalnie działających podmiotów tego rodzaju znaleźć można na stronie internetowej wspomnianego Ministerstwa. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim należy wiedzieć, że obstawianie zakładów u bukmacherów bez wspomnianego pozwolenia jest w Polsce nielegalne i grozi surowymi konsekwencjami, takimi jak dużej wysokości mandat. Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z nielegalnym bukmacherem, np. w przypadku zatrzymania przez niego pieniędzy, użytkownik może mieć bardzo duże problemy z dochodzeniem swych praw i należności. Co więcej, nie dość, że może stracić zainwestowane środki, to dodatkowo grozi mu kara za nielegalną grę. Dlatego też należy zawsze wybierać bukmacherów legalnych, takich jak np. LV BET.

Bonusy na start i inne kody promocyjne

Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest oferta promocyjna bukmachera. Ze względu na sporą konkurencję, firmy bukmacherskie konkurują ze sobą o klienta, oferując różnego rodzaju promocje, kody rabatowe czy bonusy na start. Do najpopularniejszych promocji należą bonusy, które przyznawane są nowym użytkownikom. W zależności od serwisu, osoba, która się zarejestruje, może otrzymać od kilkuset do nawet ponad 1000 złotych premii na pierwsze zakłady. Aby skorzystać z takiego bonusu, zazwyczaj wystarczy się zarejestrować w serwisie oraz wpisać w wyznaczonym do tego miejscu specjalny kod rabatowy. Warunkiem skorzystania z takiej promocji jest zwykle również konieczność postawienia pierwszego zakładu za konkretną kwotę.

Jednakże bonusy na początek to nie wszystko. Ważne jest przecież nie tylko to, jak firma traktuje nowego użytkownika, ale również jak zachęca go do pozostania w danym serwisie na dłużej. Dlatego też wielu bukmacherów oferuje również swym klientom atrakcyjne programy lojalnościowe przeznaczone na kolejne zakłady. To dobra propozycja dla tych użytkowników, którym zależy na regularnych promocjach również w przypadku dalszej, regularnej gry.

Zobacz także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *